Rodinný dom vo Veľkom Slivníku, okres Prešov

Lokalita: Prešov Cena: 89000 €

Ponúkame na predaj starší zachovalý rodinný dom s hospodárskou prístavbou, garážou, pivnicami, stodolou a priestrannou slnečnou záhradou v obci Veľký Slivník, okr. Prešov. Obec je v blízkosti trasy Demjata, Tulčík a potom kompletne na všetky smery vrátane Bardejova a Sabinova. Skutočne vás čaká pokojné prostredie a pomerne slušná občianska vybavenosť.

Záhrada spolu zo zastavanou časťou má výmeru 1200 m2. Dom je napojený na obecný vodovod, plyn a vlastnú žumpu. V izbách sú funkčné kachľovce a vykurovanie je okrem plynu aj na tuhé palivo. Dom je postavený z kameňa a tehál. Na streche je ešte pokrývka eternitom. V dome je viacero priestranných izieb, 2x kuchyňa, 2x kúpeľňa s WC. Dolná časť domu má vymenené plastové okná. Skutočne v prípade záujmu treba prísť pozrieť a poskytneme kompletné informácie.

Dom je vhodný ako účel rekreácie so záhradou. Taktiež by mohlo byť aj využitie pre vašu budúcu dielňu, možno menšie podnikanie, služby a podobne. Po vlastnej rekonštrukcii je dom vhodný aj pre viacgeneračné rodiny.

Cena s kompletným právnym prepisom, hypotekárnym poradenstvom je 89 000 EUR.

Murivokameň+tehla
Sietevodovod, plyn, žumpa
Pozemok1200 m2