3-izbový byt s vlastným kúrením, Magurská ul. Prešov

Lokalita: Prešov Cena: 160000 €

Ponúkame na predaj veľmi pekný a priestranný 3-izbový byt s vlastným kúrením na ulici Magurská, sídlisko Sekčov Prešov. Bytovka je kolaudovaná v roku 2011 a obývaná terajšími prvými majiteľmi od roku 2016. Jedná sa teda v podstate o novostavbu s moderným prevedením, dobrou možnosťou parkovania a lokalitou s výbornou občianskou vybavenosťou.

Výmera bytu je 80 m2 a z toho murovaná pivnica je 2,7 m2. K bytu patria naviac ešte dva balkóny o výmere 2,8 a 3,6 m2. Byt sa nachádza na 4. poschodí so slnečnou orientáciou VZ. Súčasťou je teda obývačka, kuchyňa, dve samostatné izby, chodba, komora, kúpeľňa a WC. V kuchyni sa nachádza plynový kotol a spotrebiče ako indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu a digestor. V byte sú ďalej laminátové podlahy, dlažby, plastové okná Hesta so sieťkou, drevené a obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné vstupné dvere a napojená internetová optika Orange. 

Byt sa predáva po dohode aj so zariadením. Cena tejto nehnuteľnosti je 160 000 EUR. V cene je právny prepis, poplatky a samozrejme aj hypotekárne poradenstvo.

Tento byt je skutočne aj dobrou investíciou. Po vymaľovaní a malých úpravách je možné sa ihneď nasťahovať. Bonusom sú aj kompletné náklady na bývanie, ktoré sa pohybujú cca 150-170 EUR mesačne.

Nech sa páči pre viac informácii volajte...

OrientáciaVZ
Materiálpanel
PivnicaÁno
Balkón/LoggiaÁno
VýťahÁno
Poschodie4/9