Nový rodinný dom v Kanaši pri Prešove

Lokalita: Prešov Cena: 249000 €

Hľadáte novostavbu rodinného domu v dosahu MHD Prešov? A následne by ste radi vnútorné zariadenie /podlahy, dlažbu, sanitu, interiérové dvere/ vyberali sami?

Máme pre vás ponuku RD v prešovskom Kanaši /súčasť Veľký Šariš, lokalita nad Šariš Parkom/, kde momentálne prebieha výstavba 3 novostavieb. Už len jeden domček je voľný a možno čaká práve na vás!

Základné info:

-pozemok 593 m2, slnečná orientácia a zaujímavý výhľad, 

-komplet murovaná stavba v energetickej triede A0, obytná plocha 99 m2, zastavaná plocha 120 m2, 4x izba+ kuchyňa, kúpeľňa a technická miestnosť, špajza a terasa

-súčasťou HOLO DOMU je ďalej strešná krytina Bramac, plastové okná, izolačné 3sklo, tepelné čerpadlo /6 kw/ a podlahové teplovodné kúrenie, predpríprava na kozub/piecku, predpríprava na vonkajšie žalúzie, odkladací a priestor v podkroví domu, všetky rozvody vody a elektriny, vypínače a zásuvky, stierky a hygienická maľba, komplet zateplenie a fasáda domu

-napojenie na EL, vodovod a kanalizáciu, asfaltový prístup, verejné osvetlenie 

-cena takéhoto samostatného RD  s pozemkom vrátane všetkých poplatkov a právneho prepisu je 249 000 EUR. Hypotekárne poradenstvo a znalecký posudok je pre klienta samozrejmosťou. 

Nech sa páči...

 

Zastavaná plocha120 m2
Úžitková plocha99 m2
Pozemok593 m2
MurivoTermalica
SieteEL, vodovod, kanalizácia