3 izbový BYT na Karpatskej ulici v PO

Lokalita: Prešov Cena: 109000 €

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt o výmere 73 m2 na Karpatskej ulici sídliska Sekčov v Prešove. 

Byt je na 3 posch./8, je stredový a má orientáciu juh-obývačka, izba, lodžia a sever-kuchyňa s ďalšou nepriechodnou izbou. Súčasťou bytu je 2 ročná kuchynská linka so spotrebičmi, 2 ročné vymenené interiérové dvere so zárubňami, 4x vstavaná skriňa, znížené stropy s bodovými svetlami v obývačke, plastové okná, ročná zasklená lodžia, laminátové podlahy, murované jadro a vymenená elektroinštalácia v 2/3 bytu. V byte je možné nechať po dohode aj nábytok a doplnkové zariadenie. V podstate po vymaľovaní a miernych úpravách je táto nehnuteľnosť vhodná na vaše pokojné bývanie.

Bytový dom je zateplený a rekonštruovaný, súčasťou sú nové rozvody IS a nový výťah. Inkaso s energiami sa pohybuje pre 4 člennú rodinu okolo 200 EUR mesačne. Správca je Spravbyt PO. Byt je bez tiarch a v osobnom vlastníctve.

Cena bytu je 109 000 EUR. Vzhľadom na prebiehajúcu výstavbu RD je možné odovzdať byt do užívania v lete 2021. Samozrejmosťou je sprostredkovanie HÚ a kompletný právny servis. Viac informácii telefonicky alebo pri obhliadke.

 

 

 

 

Orientáciakuchyňa, izba - Sever / 2x izba +lodžia - Juh
Po rekonštrukciiÁno
Materiálpanel
PivnicaÁno
Balkón/LoggiaÁno
VýťahÁno
Poschodie3/8