RD s veľkou záhradou v TOP lokalite Prešova

Lokalita: Prešov Cena: 315000 €

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom s priestrannou upravenou záhradou v lokalite na ulici Jesenského v Prešove. Dom má 3 podlažia a je postavený z tehál. Na prvom nadzemnom podlaží je zádverie s chodbou, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, dve samostatné izby a krb. Na druhom podlaží máme okrem 3 izieb a chodby aj druhú kúpeľňu a WC. Ďalej je tu vstup na slnečnú terasu. V podzemnom podlaží je kotolňa, práčovňa, pivnica a sklad. Úžitková plocha komplet je cca 200 m2. Na vyžiadanie zašleme kompletný pôdorys a osadenie stavby.

V dome sú prípojky všetkých IS. Vykurovanie je riešené kondenzačným plynovým kotlom. Ohrev teplej vody zabezpečujú aj dve solárne konektory umiestnené na streche. Strecha je plochá s tepelnou izoláciou a krytinou FATRAFOL. V dome sú plastové okná, vstavané skrine, podlahy a dlažby. Pri obhliadke poskytneme ďalšie informácie o zariadení a materiáloch.

Pozemok je skutočne priestranný a udržiavaný. Má výmeru 993 m2 a z toho je zastavaná plocha domu 119 m2. Bonusom tejto nehnuteľnosti je bazén a nádherný výhľad na sídlisko III. 

Cena tohto domu je so všetkými právnymi službami, prepisom a vybavením HÚ 315 000 EUR. Neváhajte o viac informácii požiadať mailom alebo telefonicky. Odporúčame!                 

 

Murivotehla
Sietekomplet
Pozemok993 m2
Úžitková plocha200 m2
Zastavaná plocha119 m2