Novostavba rodinného domu na kľúč vo Finticiach

Lokalita: Prešov Cena: 220000 €

Chcete bývať v pokojnom prostredí v obklopení lesa, v novostavbe a s možnosťou kompletného servisu bez starostí dokončenia? Ponúkame na predaj rodinný dom v procese výstavby firmou SIMAX PO, ktorá má v okolí PO postavených cez stovku domčekov.

Pozemok má výmeru 823 m2, zastavaná plocha domu je 130 m2, súčasťou bude vlastná studňa, žumpa, pivnica, terasa, 3x izba+ obývačka s otvorenou kuchyňou, špajza, technická miestnosť, kúpeľňa a 2xWC. Prístupová cesta je obecná, zatiaľ spevnená s verejným osvetlením a perspektívou obecných IS. Základné info o stavbe: Jedná sa o murovanú stavbu /aj vnútorné priečky/ murivo YTONG, železobetónový základ a veniec, valbová strecha s úložným priestorom a krytinou Bramac, plastové okná Hesta, podlahové teplovodné kúrenie, tepelné čerpadlo Buderus, vonkajšia izolácia polystyrén, stropná striekaná izolácia, vnútorné a vonkajšie omietky, hygienický náter, fasáda. Samozrejme aj všetky zásuvky a vypínače. Pôdorys s izbami a pohľady nájdete v inzeráte. Cena holodomu s pozemkom je 220 000 EUR.

Klient si môže nechať dom aj dokončiť ako sa hovorí na kľúč. Môže si vybrať dvere, zárubne, umývadlá, sanitu, podlahy, dlažby a podobne. Tam by bol príplatok približne 15 000 EUR. Cena by závisela konkrétne od vybratých vnútorných doplnkov a zariadení.

Pokojne volajte ohľadom ďalších informácii. Poradíme s financovaním a osobne doladíme všetky technické otázky. 

MurivoYtong
SieteEL, studňa, žumpa / príprava na obecný vodovod a kanalizáciu
Pozemok823 m2
Úžitková plochacca 110 m2
Zastavaná plocha130 m2