Novostavba RD Medzany - nová cena!

Lokalita: Prešov Cena: 159000 €

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Medzany, cca 11 km od centra Prešova. Momentálne je dom v procese výstavby s možnosťou dokončenia podľa vašich predstáv.

Dom je postavený z ytongu, valbovú strecha s úložným priestorom, podlahové teplovodné kúrenie a tepelné čerpadlo, plastové okná, IS sú elektrina, studňu a napojenie cez čističku do verejnej kanalizácie, zastavaná plocha je 145 m2 + terasa 48 m2, úžitková plocha je 110 m2 a pozemok má kompletnú výmeru 704 m2. Súčasťou domu sú teda 3 samostatné izby, obývačka s otvorenou kuchyňou, technická miestnosť, šatník, kúpeľňa, WC, chodba a vstupné zádverie.

V PRÍPADE záujmu o dom v terajšom stave: základová doska, obvodové múry, strecha a plastové okná + samozrejme pozemok by bola cena 159 000 EUR. Pri tejto nehnuteľnosti vie staviteľ dom dokončiť na kľúč, prípadne odovzdať ako holo dom. Je tu možnosť vzájomnej dohody a prispôsobenie ceny podľa stavu predávanej nehnuteľnosti.

Obec Medzany a celkové okolie je veľmi pokojné s dobrou dostupnosťou ako smer SB tak aj PO. Odporúčame si prísť pozrieť. Viac informácii pri obhliadke alebo telefonicky.

 

Murivoytong
SieteEL, studňa, čistička
Pozemok704 m2
Úžitková plocha110 + 48 terasa
Zastavaná plocha145