Chata priamo pri vodnej nádrži Ružín

Lokalita: Prešovský kraj Cena: 55000 €

Ponúkame na predaj chatu ktorá je priamo cca 40 metrov od vodnej nádrže Ružín v okrese Gelnica, kataster Jaklovce. Chata Viking je skutočne v krásnom prostredí, v okolí lesa a samozrejme najväčším bonusom je blízkosť vody. Maximálne je to vhodné pre vodné športy, rekreáciu a náruživé rybárstvo.

Chata je v zachovalom pôvodnom stave. V pivničnej respektíve prvej spodnej časti sú 2 miestnosti, kozub a celé to pôsobí ako dobré odkladacie miesto či menšia dielňa. Na prvom podlaží je menšia kuchynka, otvorená priestranná obývačka s výstupom na podkrovie a kúpeľňa s WC. Na vrchnom otvorenom podkroví sú ako keby 3 izby – takzvaná spálňová časť. Dom je odpojený od oficiálnej elektriny ale má vlastný solárny systém na svietenie a malú spotrebu. Nebol by problém potom prípadne na opätovné pripojenie. Voda je momentálne riešená cez zbernú nádobu dažďovej vody, dom je napojený na vlastnú žumpu, kúrenie je riešené cez poctivú kachľovú pec. Určite by bolo do budúcna dobré a rozumné vykopať a napojiť vlastnú studňu. Chata je inak murovaná, časť kváder, časť tehla a podkrovie je z drevenej konštrukcie. 

Cena tejto rekreačnej nehnuteľnosti vrátane všetkých poplatkov a právneho prepisu je 55 000 EUR. Musíme upozorniť, že na pozemok pod chatou nie je založený list vlastníctva. Tak ako u skoro všetkých susedov v okolici. Vysvetlíme osobne pri obhliadke alebo telefonicky. Kľúče v RK. Nech sa páči...

 

pozemokbez LV
zastavaná plocha42 m2
ISžumpa, solárny systém EL, zberná nádrž vody