4 izbový byt na Exnárovej ulici v Prešove

Lokalita: Prešov Cena: 139000 €

Ponúkame na predaj dispozične zmenení a rekonštruovaný byt na ulici Exnárovej, sídlisko Sekčov Prešov. Byt sa nachádza na 2 poschodí s orientáciou okien na slnečnú východnú a západnú stranu. 

Súčasťou sú teraz po novom vytvorené 4 izby a to teda obývačka s otvorenou kuchyňou, spálňa, detská izba, pracovňa respektíve druhá detská izba s vlastným sprchovým kútom, chodba, kúpeľňa a samostatné WC. Výmera je na základe zrušenej lodžie cca 72 m2. V byte sú plastové okná, murované jadro, poťahaná nová elektroinštalácia, podlahy, dlažby, nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi /umývačka, chladnička s mrazničkou, elektrická pec a varná doska/, ďalej je tu šikovný inštalovaný bio krb, bezpečnostné dvere a zaujímavosťou je okrem odpojenia plynu tiež napojenie bytu aj na 380 voltov. 

Byt je teraz vedený zaujímavým industriálnym štýlom. Nie je problém novým vymaľovaním a pár úpravami dať do klasickej podoby. Parkovanie priamo za bytovkou je slušne vyriešené a občianska vybavenosť je veľmi dobrá. Cena bytu je 139 000 EUR. V cene je kompletný právny prepis a hypotekárne poradenstvo. Pre viac informácii sme tu jednoducho pre vás.

 

OrientáciaVZ
Po rekonštrukciiÁno
Materiálpanel
PivnicaÁno
VýťahÁno
Poschodie2/8