Stavby na kľúč

- ZABEZPEČUJEME všetko od prípravy k stavbe: projekty, stavebné povolenia, poradenstvo a  financovanie cez HÚ od skúsených špecialistov -

 

JK REAL vám ponúka výstavbu jedno podlažného murovaného rodinného domu komplet ako sa hovorí - NA KĽÚČ. Zastupujeme stavebnú firmu SIMAX PO s niekoľkoročnými skúsenosťami a asi 80 postavenými domami v okolí Prešova a Sabinova. Momentálne možná obhliadka už postavených domov na Čergove, Šalgovíku, Malom Šariši či Drienici. Krátky postup: Náš projektant vám vie na danú parcelu a vaše požiadavky pripraviť projektové štúdium s osadením stavby a následne potom vieme pripraviť komplet cenovú ponuku. Ak nemáte svoj vlastný pozemok vieme aj v tomto prípade pomôcť. V minulosti sme robili aj výmeny za byt a podobne. Bližšie informácie pri osobnom stretnutí.

PONUKA č.1

Za 80 000 eur by bola v ponuke takáto ponuka: Zastavaná plocha domu je 100 m2, 3x spálňa, kuchyňa s obývačkou, predsieň, samostatné WC a kúpeľňa, cca 86 m2 obytnej plochy. Možnosť využitia podkrovnej časti so strešným oknom na odkladacie účely. Klient má možnosť výberu sanity, obkladov, dlažieb, fasády, zárubní, dverí a plávajúcich podláh v cenovej strednej relácii. V cene sú okrem iného zahrnuté: železobetónové základy, vonkajšie a vnútorné murivo YTONG, železobetónový veniec, plastové okná HESTA, všetky vnútorné rozvody, podlahové elektrické kúrenie, termostaty, bojler na ohrev vody, vypínače či bodové svetlá. Taktiež dodáme aj všetky revízie, dokumenty potrebné ku kolaudácii a podobne.

 pozri - 3D LINK /RD 100-120 m2 zast.plocha/

PONUKA č.2

Cena za L- kový dom so zastavanou plochou 130 m2 je 97500 eur /750 eur za 1 m2 zast.plochy/. V cene nie je vybavenie stavebného povolenia, napojenie na IS a projektová dokumentácia.
 pozri - 3D LINK RD L-kový