Stavby na kľúč

ZABEZPEČUJEME všetko od prípravy k stavbe: projekty, stavebné povolenia, poradenstvo a hypotekárne služby priamo od finančných špecialistov

 

JK REAL vám ponúka výstavbu jednopodlažného murovaného rodinného domu kompletne ako sa hovorí - NA KĽÚČ. Zastupujeme stavebnú firmu SIMAX PO s niekoľkoročnými skúsenosťami a asi 100 už postavenými domami v okolí Prešova a Sabinova. Momentálne možná obhliadka ukážkových domčekov v Ľuboticiach, Župčanoch či prešovskom Šalgovíku.

Krátky postup: 

1.Navšteva nášho projektanta. Náš projektant /STAREKO-PROJEKCIA/ pripraví určitú štúdiu na váš pozemok podľa vašich požiadaviek. Táto štúdia bude obsahovať presné umiestnenie stavby podľa stavebných vyhlášok na danú parcelu a konkrétny pôdorys vášho budúceho domčeka. Tiež vám pri osobnom stretnutí poradí zo skúsenosti ako využiť napríklad svetové strany, ako napojiť IS či zodpovie technické otázky ohľadom skladby RD a podobne. 

2.Financovanie. Ak vás zaujíma postup pri využití hypotekárneho úveru, tak máme tento zaužívaný postup. V prvom rade náš finančný a hypotekárny poradca /HYPOFUL s.r.o./ musí preveriť vaše možnosti ohľadom výšky úveru. Pripraví vám ponuku do viacerých bánk, ale finálny výber banky je len a len na vás. Prvú etapu, t.j. základová doska a vytiahnuté múry, môže po dohode financovať aj staviteľ. Následne zavoláme znalca a tento znalecký posudok ide do banky. Banka prepláca túto etapu a ide sa postupne takto ďalej. Vo vzájomnej zmluve o dielo sú všetky etapy určené a vopred dohodnuté. Znalecký posudok a výdavky ohľadom banky a úveru si uhrádza klient sám.

3.Cenová ponuka. Podľa danej štúdie a osobnej konzultácie dostanete cenovú ponuku vašej stavby. Základná cena RD na kľúč je od 1300 EUR/1m2 zastavanej plochy. Cena potom závisí od konkrétnej náročnosti stavby a terénu pozemku. Krátky popis stavby: Jedná sa o murovanú stavbu /aj vnútorné priečky/ murivo YTONG, železobetónový základ a veniec, valbová strecha s úložným priestorom a krytinou Bramac, plastové okná Hesta, podlahové teplovodné kúrenie, tepelné čerpadlo Buderus, vonkajšia izolácia polystyrén, stropná striekaná izolácia, vnútorné a vonkajšie omietky, hygienický náter, fasáda. Klient si vyberá zariadenie ako podlahy, obklady, dlažby, zárubne, dvere, sanitu, bodové svetlá, zásuvky či vypínače. Teda všetko okrem nábytku, kuchynskej linky a piecky. Konkrétnu cenovú reláciu za dané položky a doplnky dostanete v zmluve o dielo. V cene nie je stavebné povolenie, napojenie na IS /prípadne studňa, žumpa/ a projektová dokumentácia. Z praxe počítajte na viac ešte približne so sumou cca 5000 EUR. Táto suma skutočne závisí od možnosti IS a ich vzdialenosti k domu, terénu a podobne. 

 pozri - 3D LINK /RD 100-120 m2 zast.plocha/

.
 pozri - 3D LINK RD L-kový

 

Poznámka: Pôdorysy jednotlivých domov pre bližšie nahliadnutie a vašu predstavivosť vám vieme zaslať mailom. Na každý pozemok sa ale pripravuje individuálny projekt podľa rozmeru pozemku, existujúcich stavebných vyhlášok a vašej konkrétnej požiadavky na počet izieb a podobne. Úplne najlepšie je prísť si pozrieť jeden z ukážkových už postavených domčekov priamo v teréne a presvedčiť sa tak o veľkosti obytnej plochy a aj o kvalite našej práce.