Stavby na kľúč

ZABEZPEČUJEME všetko od prípravy k stavbe: projekty, stavebné povolenia, poradenstvo a hypotekárne služby priamo od finančných špecialistov

 

JK REAL vám ponúka výstavbu jedno podlažného murovaného rodinného domu komplet ako sa hovorí - NA KĽÚČ. Zastupujeme stavebnú firmu SIMAX PO s niekoľkoročnými skúsenosťami a asi 100 /slovom stovke/ už postavenými domami v okolí Prešova a Sabinova. Momentálne možná obhliadka domčekov v Teriakovciach, Finticiach či Malom Šariši. Krátky postup: Náš projektant vám vie na danú parcelu a vaše požiadavky pripraviť projektové štúdium s osadením stavby a následne potom vieme pripraviť komplet cenovú ponuku. Ak nemáte svoj vlastný pozemok vieme aj v tomto prípade pomôcť. V minulosti sme robili aj výmeny za byt a podobne. Bližšie informácie pri osobnom stretnutí alebo telefonicky na 0907 530 613.

PONUKA č.1

Za 80 000 EUR by bola v ponuke takáto ponuka: Zastavaná plocha domu je 100 m2, súčasťou je 3x spálňa, kuchyňa s obývačkou, predsieň, samostatné WC a kúpeľňa, cca 85 m2 obytnej plochy. Možnosť využitia podkrovnej časti so strešným oknom na odkladacie účely. Klient má možnosť teda výberu sanity, obkladov, zárubní, dverí, dlažieb a plávajúcich podláh v cenovej vopred dohodnutej relácii. V cene sú okrem iného zahrnuté: železobetónové základy, vonkajšie a vnútorné murivo YTONG, železobetónový veniec, valbová strecha s krytinou BRAMAC, plastové okná HESTA, zateplenie polystyrénom, fasáda, vonkajšie a vnútorné omietky, striekaná stropná izolácia, komplet vnútorné rozvody, podlahové elektrické kúrenie, termostaty, bojler na ohrev vody, vypínače či bodové svetlá. V zmluve o dielo sú uvedené etapy jednotlivých prác a jednotlivé cenové položky.

 pozri - 3D LINK /RD 100-120 m2 zast.plocha/

PONUKA č.2

Cena za L- kový dom so zastavanou plochou 130 m2 je 97500 EUR /750 EUR za 1 m2 zast.plochy/. V cene nie je vybavenie stavebného povolenia, napojenie na IS /prípadne studňa, žumpa/ a projektová dokumentácia.
 pozri - 3D LINK RD L-kový

 

Poznámka: Pôdorysy jednotlivých domov pre bližšie nahliadnutie a vašu predstavivosť vám vieme zaslať mailom. Na každý pozemok sa ale pripravuje individuálny projekt podľa rozmeru pozemku, existujúcich stavebných vyhlášok a vašej konkrétnej požiadavky na počet izieb a podobne. Úplne najlepšie je prísť si pozrieť jeden z ukážkových už postavených domčekov priamo v teréne a presvedčiť sa tak o veľkosti obytnej plochy a aj o kvalite našej práce.